Nabídka

Dětský pěvecký Červánek - vítěz mezinárodní soutěže v Llangolenu(severní Wales)2009

nabízí samostatné koncerty klasické.lidové nebo populární hudby. Spolupracujeme a akordeonovým orchestrem Musica harmonica - vítěz mezinárodní soutěže Pražské dny harmoniky 2013. Více informací na www.bandzone.cz/musicaharmonica

DPS Červánek získal již několik zlatých pásem v tuzemských soutěžích (Uničov,Nový Jičín) zlatá medaile v Thajsku 2010 a 4.cena ve Francii Tours-v kategorii s dospělými sbory ze zahraničních univerzit.

V repertoáru Červánku jsou klasické sbory Pergolesi: Stabat Mater, L.Delibes:Missa brevis, Purcell: Jásej,trubko, Handel:Halleluia, Arie z kantát J.S.Bacha, z českých klasiků A.Dvořák: Moravské dvojzpěvy-výběr,skladby předních soudobých českých skladatelů: P.Eben, I.Hurník, M.Raichl, O.Mácha, E.Hradecký a další.

Dále hudba populární např. z repertoáru F.Sinatry, Beatles, spirituály, izraelské písně a další.

Vedle koncertu celého pěveckého sboru je možno zařadit sólová vystoupení, dua, komorní sbor Jitřenka.

Akordeonový orchestr vedle společných koncertů s Červánkem nabízí samostatné koncerty z hudby převážně 20.století. V originálních transkripcích skladby  z muzikálů (Cats, West side story) filmová hudba (Piráti z Karibiku, Rocky, Tenkrát na západě a další), melodie slavných skupin (ABBA, Boney M, Beatles, Modern Talking) původní hudba pro akordeonové orchestry předních našich i zahraničních skladatelů.

Partneři sboru

kr-kraj-logo  ck-znak-90     zus-90

Navigace Nabízíme